שיער דליל וחסר נפח

שיתוף המאמר

סובלת משיער דליל וחסר נפח? 

אם אתן בעלות שיער שטוח, קחו בחשבון שככל שהוא ארוך יותר – כך הוא גם נראה שטוח יותר. ככל שהשיער שלכן יהיה קצר יותר, כך הוא יראה גם מלא יותר ובתנועה. תסרוקת ממומלצת היא כשהוא לא ארוך מדי, לא קצר מדי, שיער באורך הכתפיים המכיל מספר שכבות – אך עדיין נראה מסודר, בריא, לא עבה מדי ולא שטוח מדי. בעת החפיפה, כדאי מאוד לבחור בשמפו עדין המתאים לחפיפה יומיומית. במקום לשפשף את השיער באופן נמרץ על הקרקפת עד ליצירת קצף, נסו להקציף את השמפו באמצעות חיכוך הקרם בין הידיים ואת הקצף שנוצר להניח בעדינות על גבי השיער. רצוי להשתמש במברשת בעלת שיניים מרווחות ולסרק את השיער באופן יסודי תוך עיסוי הקרקפת. פעולה זו ממריצה את זרימת הדם ומעודדת צמיחת שיער מחודשת . ולבסוף כאשר מייבשים את השיער עם מייבש שיער, מומלץ לכוון אותו לטמפרטורה הנמוכה ביותר ולהשתמש במברשת עגולה כדי להרים את השורשים. לסיום מומלץ להעניק משב רוח קר על השורשים כדי ליצור נפח.

טיפים נוספים

תווי פנים

מה זה אומר: מבנה פנים אובלי (אליפסה) מזכיר ביצה, משום שהמצח וקו הלסת באותו רוחב ועצמות הלחיים בולטות. הוא נחשב לאידיאלי, כך שאם התברכת בו

שמירה על השיער

טיפים לשמירה על שיער בריא ומלא: חפיפת השיער – מטרת חפיפת השיער היא לנקות את הקרקפת ואת השערות עצמן מזיעה, מאבק, מלכלוך, ממלח ומעודפי שומן.