שיער חלק

שיתוף המאמר

כך תעשי לעצמך פן יעיל בבית:

  • Screen Shot 2015-12-20 at 9.05.10 PMחפיפה: פן טוב מתחיל בחפיפה טובה. חפפי היטב אפילו פעמיים להסרת השומניות והלכלוך מהשיער.
  • ייבוש השיער: יבשי את השיער במגבת לפני השימוש; ככל שהשיער רטוב יותר, כך משך פעולת הייבוש וההחלקה תהיה ארוכה יותר. לפני ההחלקה, יש לייבש את השיער עם הפן עד ייבוש מלא (כ-90%) ורק לאחר מכן להתחיל ליישר את השיער. כך קל יותר ליישר את השיער בלי לפגוע בו.
  • חצי חצי: סרקי את השיער במסרק צפוף שיתיר את כל הקשרים. לשליטה טובה מומלץ לחלק את השיער לשניים – לתפוס בקליפס את השיער מקו האוזן האחת לשנייה (כמו בקוקו בלוף) ולהתחיל לעבוד על החלק האחורי.
  • אחיזה: אוחזים בפן מעל הראש ומפנים את זרם האוויר ממרכז הקודקוד כלפי מטה, כלומר עם כיוון השיערה. הפניית זרם האוויר כלפי כיוון צמיחת השיער תקל על מלאכת הייבוש ותפחית מראה חשמל סטטי.
  • גלגלי אותה: השתמשי במברשת עגולה. בבית עדיף להשתמש במברשת עם גלגל פנימי מברזל ולא מעץ, מכיוון שגלגל הברזל מתחמם וכך תורם אף הוא לתוצאה טובה. בנוסף, לסיבוב המברשת על פני השיער יש תפקיד משמעותי. ככל שתגלגלי את המברשת תוך כדי תנועה מעלה-מטה, כך תצרי עיבוי טוב יותר, הלחות תצא מהשיער והפן יחזיק זמן רב יותר.
  • מרחק נגיעה: אסור להצמיד את פיית הפן לשיער. אם תקפידי על חפיפה טובה ותייבשי את השיער טרם ביצוע הפן, השיער יגיב טוב גם אם הפן הביתי חלש יחסית. המרחק המקסימלי שאפשר לקרב את הפייה לשיער הוא שני ס"מ. הקפידי תמיד לנוע עם המכשיר מבלי לעצור על מנת שהשערה לא תישרף ותישבר, מה שייצור מראה של קצוות שיער לא סימטריות.
  • מכת חום: לסיום הורידי את השיער כלפי מטה וללא מברשת קרבי את הפן לשיער ובעזרתו בלגני אותו לקבלת נפח ותנועה טבעית של השיער. לסיום, מרחי על השיער סרום שימנע מהלחות להידבק אליו, וכך יאריך את ימיו החלקים.

ההמלצת שלנו: ארטיסט- תחליב ליישור השיער. מורחים על שיער לח, שיובש במגבת. התכשיר מישר את השיער כאשר מייבשים בפן או כשמניחים לשיער להתייבש באופן טבעי. כמו כן התכשיר שומר על השערה מפני החום של הפן, מזין את השערה בלחות ושומר על ברק ורכות, מונע חשמל סטטי ומביא תוצאות טובות יותר. ניתן להשיג במספרת "יניב שטיין".

טיפים נוספים

10 טיפים חשובים לבחירת מעצב/ת שיער

עיצוב שיער הוא חוויה יוקרתית ומפנקת, המאפשרת לנו להרגיש טוב עם עצמנו ולהיראות במיטבנו. חווית השירות בזמן עיצוב השיער חשובה לא פחות מהתוצאה הסופית, ולמעשה,