צבע טבעי לשיער המקנה לשיער ברק טהור וטבעי והכי חשוב … ללא אמוניה.

צבע טבעי ללא אמוניה וללא ריח. צבע טבעי בעל מרקם קטיפתי עם נוסחה מועשרת בשמן וגרעיני קמיליה וסופרה יפנית שמגן על השיער וסיב השערה ולא מיבש את השיער.

חדשנות ונוחות

נוסחה חדשה ומקורית המשלבת 2 שלבים נוזליים שבדרך כלל אינם תואמים ומשתלבים בצורה אחידה, בנוסחת חדשנית זו השילוב הוא אחיד  ומרקם הקרם ג'ל יציב.

מועשר Triozen מורכב, תיקונים, מגנים ומשפר את השיער. ללא ריח אמוניה לנוחות משתמש.

עם צבע לשיער YZAE המבוסס על מרכיבים מן הטבע , את מוזמנת לחוות את שילוב של צבע טהור, בהיר ואינטנסיבי לזמן רב.

נוסחה המיוחד Triozen Complexe, מועשר עם שלושה מרכיבים קוסמטיים:  (Fitokeratinat הוא חלבון חיטה שעבר הידרוליזה, אשר מורכב מחומצות אמינו קרטין, דומות לאלה שבסיבי השיער. מרכיבים אלה מחזקים ומגנים על השיער מהתייבשות ושומרים על גמישותו. שמן קמליה פראית מרגיע את הקרקפת, מרככת ומחדשת שיער מפוצל predotratyava תמצית עץ japonica Sophora (Sophora Japonica) הצמח סיני בשם "צמחי דבש", ניצניה ופרות עשירים בפלבנואידים, הידועים בפעילות הנוגדת החמצון שלהם. בזכות תמציות אלה אשר נמצאים בצבע, צבע שיערך נשמר לאורך זמן ויש לו ברק מסנוור. * בלתי מזיק לחלוטין! הצבע הוא יותר מ -1,000 בדיקות שנערכו בצרפת, באירופה ובארה"ב ונוסחה שאושרה בזירה בינלאומית.

התוצאה הסופית:

YZAE – תחילתו של עידן חדש בעולם של צבע קבוע מקצועי …

ביצועים ופשטות

YZAE תוכנן על ידי מעבדות Perma יוג'ין ונחשב בחוד החנית של חדשנות בצביעת שיער, וזאת בשל מספר יתרונות יחודיים:

נוסחה המיוחד Triozen Complexe, מועשר עם שלושה מרכיבים קוסמטיים: הירקות קרטין (Fitokeratinat הוא חלבון חיטה שעבר הידרוליזה, אשר מורכב מ חומצות אמינו קרטין, דומות לאלה בסיבים. שיער נימים מתחזקות, מגנים על השיער  מהתייבשות ושומרים על גמישותו.) שמן קמליה פראית (מרגיע את הקרקפת, מרככת ומחדש שיער פיצול predotratyava) תמצית עץ japonica Sophora (Sophora Japonica) הצמח סיני בשם "צמחי דבש", ניצניה ופרות עשירים בפלבנואידים, הידועים בפעילות הנוגדת החמצון שלהם. בגלל התמציות אלה בצבע לשיער ארוך שומר על צבעו ויש לו ברק מסנוור. * בלתי מזיק לחלוטין! הצבע הוא יותר מ -1,000 בדיקות שנערכו בצרפת, באירופה ובארה"ב ונוסחה שאושרה בזירה בינלאומית.

התוצאה הסופית:

YZAE – תחילתו של עידן חדש בעולם של צבע קבוע מקצועי …

להשיג עכשיו במספרות המובחרות. 
דרשי ממעצב השיער שלך את צבע השיער המתקדם בעולם YZAE מבית EUGENEPERMA.